Nikon Coolpix S2600 Ürün İncelemesi

Anasayfa   >   Nikon Coolpix S2600 Ürün İncelemesi

 

Nikon, S Serisinin yeni kompakt model üyesi Nikon Coolpix S2600 dijital fotoğraf makinesini duyurdu. 14 megapiksel çözünürlüğe sahip olan Nikon Coolpix S2600 fotoğraf makinesi 19.5 mm boyutlarında kompakt gövde yapısı ile fotoğrafseverlerin her yere yanlarında taşıyabilecekleri bir ürün. Nikon Coolpix S2600 dijital fotoğraf makinesi 5x optik zumlu Nikkor objektifi ile 26 mm geniş açı değeri sunuyor ve grup fotoğrafları ile manzara fotoğraflarını geniş bir görüş açısı ile rahatlıkla çekme olanağı sağlıyor. 2.7 inç büyüklüğünde LCD ekranı bulunan Nikon Coolpix S2600 dijital fotoğraf makinesi siyah, gümüş, kırmızı, pembe, mavi ve mor renk seçenekleriyle satışa sunuluyor.


Nikon Coolpix S2600 fotoğraf kalitesi 

İnce ve zarif boyutlarının yanında kaliteli teknik özelikleri de birlikte sunan Nikon Coolpix serisinin yeni üyesi Nikon Coolpix S2600 fotoğraf makinesi sahipleri 14 megapiksel efektif çözünürlüklü CCD görüntü sensör sayesinde yüksek kalitede dijital fotoğrafları kolaylıkla çekebiliyorlar. Nikon Coolpix S2600 fotoğraf makinesinin VR görüntü sabitleme özelliği fotoğraflardaki bulanıklığı minimuma indirirken güncellenmiş Otomatik Noise Düzeltici özelliği de loş ışıklı ortamlarda ortaya çıkan noise etkisini en aza indiriyor. 


Nikon S2600 dijital fotoğraf makinesi 

Nikon Coolpix S2600 Akıllı Sahne Seçici özelliği ile her koşulda kaliteli fotoğraf çekmeyi garantiliyor. Cihazın Akıllı Sahne Seçme fonksiyonu çekim yapılan duruma ve aydınlatma koşularına en uygun hazır çekim modunu otomatik olarak belirleyerek kullanıcıların tamamen kompozisyona odaklanmasına olanak tanıyor. Hareket Tespit ve Nesne Takip teknolojilerine sahip olan Nikon Coolpix S2600 fotoğraf makinesi hareketli sahnelerde de kaliteli dijital fotoğraflar çekilmesini sağlıyor. 


Nikon Coolpix S2600 fotoğraf makinesi batarya kapasitesi 

İhtiyacı olan enerjiyi lityum iyon bataryadan alan Nikon Coolpix S2600 dijital fotoğraf makinesi hafif ve kompakt bir yapıda. Alkalin pillere göre daha çevre dostu ve enerji bakımından daha ekonomik olan ni MH bataryalar uzun süreli ve keyifli fotoğraf çekim deneyimi sağlıyor. 


Nikon Coolpix S2600 özellikleri 

• 2.7 inç yüksek çözünürlüklü LCD ekran 

• EXPEED C2 görüntü işleme motoru 

• 18 farklı hazır çekim modu 

• USB charging via Charging AC adaptörü ile USB'den ve PC üzerinden şarj olanağı 

• Otomatik Sahne Seçici 

• Hareket Tespit fonksiyonu 

• NEsne Takip Teknolojisi